150 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo. Saat 12:00'e kadar aynı gün kargo
Ürün Ara

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz işini seven mutlu bir aileyiz

Zoogross Ailesi olarak, can dostlarımıza hizmet etmek amacıyla çıktığımız yolculuğumuz 2019 yılında Bursa’da başladı. Evcil dostlarımızın ve onlara yuva olan ailelerin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada bulabilmesi, donanımlı ve kapsayıcı hizmet alabilmesi için her detayı incelikle düşündük ve Türkiye’nin en büyük pet marketini Bursa’ya kazandırmış olduk.

Tüm Bursa’da büyük ilgi uyandıran açılış kutlamamızın ardından, Hayvanlar Günü ve yılbaşına özel büyük pet partiler organize ederek sektörümüzün ilklerini gerçekleştirdik ve Bursalı hayvanseverlerle birlikte kocaman bir aile olduk.

1500 m2 alana sahip, 3 katlı

Pet market mağazamızın giriş katını kedi ve köpekler için, -1.katını akvaryum, kuş, kemirgen ve sürüngenler için, -2. katını ise toptan satış depomuz için ayırdık. Her cinsten dostunuz için binlerce ürün çeşidiyle donattığımız mağazamızda öncelikli hedefimiz her zaman; keyifli vakit geçirmeniz ve dostunuz için gereken, onu mutlu edecek tüm ürünlere tek çatı altında ulaşabilmeniz oldu.

Dostlarımızın dünyası Zoogross’ta, sizlere sunduklarımız sadece ürün çeşitleriyle de sınırlı kalmıyor. Mağazamızda dostlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz Bursa’nın ilk konsept Pet Cafe’si, -1. katımızda dostunuzun temizlik, bakım ve tıraşını yaptırabileceğiniz Pet Kuaför & Spa, yine -1.katımızda dostunuzun veteriner hekim kontrolünde konaklayabileceği Pet Otel, mağaza girişimizde Pet Vale ve -2. Katımızda ise aracınız için 200 araç kapasiteli kapalı otopark imkânımız bulunuyor. Donanımlı, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle sizleri ağırlamaktan, bilgilendirmekten ve sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bursa’da bir ilki gerçekleştirerek başlattığımız Alo Mama hizmetimiz kapsamında, Bursa’nın her yerine aynı gün içerisinde teslimat yapıyor ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir telefon siparişiyle evinize getiriyoruz.

İnternet alışverişi imkânımız sayesinde Bursa sınırlarını aşarak tüm Türkiye’ye hizmet veriyor, dostlarımızın ihtiyaçlarını ülkemizin her yerine tek tıkla ulaştırıyoruz.

2019’dan bu yana sektörümüzde tek ve öncü olmanın gururunu bizlerle birlikte bu kocaman aileyi oluşturan tüm Zoogross dostlarıyla paylaşıyoruz.

Neler Yapıyoruz

Sevgili Hayvan Dostlarımız için

Yiyecek ve Bakım ürünleri

Evcil hayvanlarınızın beslenmesi ve bakımı için gerekli olan herşey mağazalarımızda

Bakım ve Konaklama Hizmetleri

Evcil Hayvanlarınız için Bakım ve Konaklama Hizmetleri Sunuyoruz.

Pet Otel

Sevgili Dostlarınızın Güvenle en iyi şartlarda konaklayacağı Otel hizmetimizle yanınızdayız.

Bize Ulaşın

Her Zaman
Yanınızdayız

Bizi Arayın

08502244005

Bize Yazın

info@zoogross.com

Duyuru ve Haberler

X